Referencje

Jakość naszej pracy oraz wkładane zaangażowanie w każdy projekt najlepiej mogą opisać nasi klienci.

M&M&H&K&K

"Dom na wzgórzu"


3XB to młodzi i ambitni architekci. Dali nam się poznać jako osoby, które nie boją się nowych wyzwań. W pełni oddają się projektowi by uwzględnić wszystkie życzenia i oczekiwania inwestora. W przypadku różnicy zdań (inwestor#architekt) chętnie szukają nowych rozwiązań tak by projekt był spójny i zadowalał obydwie ze stron. Zawsze odnoszą się do inwestora z wielką kulturą i szacunkiem. We współpracy z 3XB nasze marzenia zostały najpierw przelane na papier, a następnie przybrały realną formę w postaci pięknego domu na wzgórzu, który każdego dnia zachwyca jego mieszkańców i gości. Mówi się, że "pierwszy dom buduje się dla wroga". Nie jest tak, kiedy do współpracy zaprasza się 3XB. Efekt gwarantowany!

M&M&H&K&K
Inwestor Prywatny
-
Monika

"Projekt wnętrz mieszkania"


3XB to bardzo duże zaangażowanie w projekt. Przedstawiają kreatywne rozwiązania, kierując się gustem i sugestiami klienta. Na każdym z etapów współpracy mogłam liczyć na ich fachową poradę. Zdecydowanie polecam!


Monika
Inwestor prywatny
-
Malwina i Radek

"Mieszkanie w Poznaniu"


Zdecydowanie rekomenduje! współpraca z Nimi to była wielka przyjemność. Cechuje ich przed wszystkim ogromne zaangażowanie w prace, otwartość, cierpliwość i indywidualne podejście. Warto zaznaczyć, że projekt nie kończy się na dostarczeniu przez Nich planu. Od początku do końca Filip i Paula czuwali nad jego realizacją, co było ogromnym wsparciem. Zawsze służyli dobrymi radami, ale nigdy nie narzucali swojego zdania:) mamy w planach już kolejne wspólne projekty. Dziękujemy

Malwina i Radek
Inwestor prywatny
-
Mateusz i Marta

"Współczesna stodoła"


Gorąco polecamy współpracę z 3xB!
Pierwsze wspólne spotkanie z Paulą i Filipem, to tak naprawdę luźna rozmowa przy dobrej kawie. Dziesiątki pytań i pomysłów, wybadanie gruntu, naszych potrzeb i oczekiwań. Z tych kilku spotkań i wymienionych maili tworzy się zarys przyszłego domu.

3xB przedstawiają dwie koncepcje domu okraszone pięknymi wizualizacjami, rzutami i spacerem 3D. Oba pomysły na nasz wymarzony dom były tak dobrze dopracowane, że wybór tego jedynego był naprawdę ciężki. Zwycięski projekt tak bardzo przypadł nam do gustu, że nie wprowadziliśmy w nim w zasadzie żadnych poważnych zmian 🙂 Warto nadmienić, że współpraca z 3xB nie kończy się na uzyskaniu pozwolenia na budowę. Architekci wspierają nas na każdym etapie inwestycji. Ich pomoc jest nieoceniona. Na budowie zawsze wydarzy się coś nieprzewidzianego. 3xB pomagają rozwiać wszelkie wątpliwości, wytrwale i ze spokojem odpisują na spanikowane maile inwestorów, rozwiązując pozornie ciężkie problemy. Jeżeli szukacie solidnego i rzetelnego biura, ludzi o świeżym i oryginalnym spojrzeniu, którzy stworzą dla was niepowtarzalny projekt wymarzonego domu, bez wątpienia jesteście w dobrym miejscu!


Mateusz i Marta
Inwestor Prywatny
-