Referencje

Jakość naszej pracy oraz wkładane zaangażowanie w każdy projekt najlepiej mogą opisać nasi klienci.

M&M&H&K&K

"Dom na wzgórzu"


3XB to młodzi i ambitni architekci. Dali nam się poznać jako osoby, które nie boją się nowych wyzwań. W pełni oddają się projektowi by uwzględnić wszystkie życzenia i oczekiwania inwestora. W przypadku różnicy zdań (inwestor#architekt) chętnie szukają nowych rozwiązań tak by projekt był spójny i zadowalał obydwie ze stron. Zawsze odnoszą się do inwestora z wielką kulturą i szacunkiem. We współpracy z 3XB nasze marzenia zostały najpierw przelane na papier, a następnie przybrały realną formę w postaci pięknego domu na wzgórzu, który każdego dnia zachwyca jego mieszkańców i gości. Mówi się, że "pierwszy dom buduje się dla wroga". Nie jest tak, kiedy do współpracy zaprasza się 3XB. Efekt gwarantowany!

M&M&H&K&K
Inwestor Prywatny
-
Monika

"Projekt wnętrz mieszkania"


3XB to bardzo duże zaangażowanie w projekt. Przedstawiają kreatywne rozwiązania, kierując się gustem i sugestiami klienta. Na każdym z etapów współpracy mogłam liczyć na ich fachową poradę. Zdecydowanie polecam!


Monika
Inwestor prywatny
-
Malwina i Radek

"Mieszkanie w Poznaniu"


Zdecydowanie rekomenduje! współpraca z Nimi to była wielka przyjemność. Cechuje ich przed wszystkim ogromne zaangażowanie w prace, otwartość, cierpliwość i indywidualne podejście. Warto zaznaczyć, że projekt nie kończy się na dostarczeniu przez Nich planu. Od początku do końca Filip i Paula czuwali nad jego realizacją, co było ogromnym wsparciem. Zawsze służyli dobrymi radami, ale nigdy nie narzucali swojego zdania:) mamy w planach już kolejne wspólne projekty. Dziękujemy

Malwina i Radek
Inwestor prywatny
-